Елеватор

Аудиторська служба виявила в Академії аграрних наук порушень більше, ніж на 400 млн гривень

Аудиторська служба виявила в Академії аграрних наук порушень більше, ніж на 400 млн гривень

Державної аудиторської служби виявила системні фінансові порушення у Національній та її підвідомчих підприємствах і установах більше ніж на 400 млн грн. Про це повідомляє «Укрінформ» з посиланням на прес-реліз служби.

«Проведені контрольні заходи засвідчили системність фінансових порушень, відсутність належного контролю академією за використанням земель, майна та витрачанням коштів. Як наслідок виявлена під час ревізій сума фінансових порушень сягнула понад 421 млн грн. Із них порушень, що призвели до втрат, – понад 52 млн грн.», ‒ йдеться у повідомленні.

У Держаудитслужбі зазначили, що серед низки порушень були закупівлі матеріальних цінностей з порушенням законодавства про державні закупівлі та без проведення відповідних процедур. Також було виявлене незаконне вилучення у підприємств та установ академії земельних ділянок загальною площею понад 5,5 тис. га.

Крім того державні аудитори виявили, що 39 тис. га земель академія використовує без правовстановлюючих документів, що, поміж іншого, може призвести до їх незаконного вилучення.

Про результати проведених ревізій повідомлено Кабінет міністрів. Матеріали перевірок, проведених у 2015 році, скеровані до Головного слідчого управління Генпрокуратури та долучені до матеріалів відповідних кримінальних проваджень.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!