Елеватор

«Астарта» за кілька місяців завершить угоду з канадською фінгрупою Fairfax

«Астарта» за кілька місяців завершить угоду з канадською фінгрупою Fairfax

Угода компанії Fairfax Financial Holdings Limited (Канада) з придбання більше 25% акцій Astarta Holding N.V. (Нідерланди) може бути завершена в найближчі три-чотири місяці.

«Ми отримали згоду АМКУ місяць тому. Виконання умов угоди зайняло час через те, що необхідно також узгоджувати його з усіма банками-кредиторами. Це практично завершено. Я думаю, що ми завершимо угоду протягом трьох-чотирьох місяців», ‒ сказав мажоритарний акціонер і генеральний директор «Астарти» Віктор Іванчик.

За його словами, свою частку в компанії продає бізнес-партнер Валерій Коротков. «Валерій Коротков продає свою частину акцій компанії Fairfax. Це взаємовигідна справа. Він завжди був фінансовим інвестором, не був глибоко залучений до повсякденного операційного управління компанією. Він вийшов із статутного капіталу після того, як близько 10 років володів акціями компанії», ‒ зазначив він.

Як повідомлялося, Fairfax уклала угоду з компаніями засновників «Астарти» Віктора Іванчика Albacon Ventures Ltd. та Валерія Короткова Aluxes Holding Ltd., згідно з якою вона сумарно придбає 9,99% акцій: у Іванчика ‒ 450 тис. з підконтрольних йому 9,45 млн (37,8%), у Короткова ‒ 2 млн 47,5 тис. із 6 млн 496,883 тис. акцій (25,99%).

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!