Елеватор

«Астарта» отримає кредит на $25 млн від голландського банку на проекти з ресурсозбереження

Поділитись:
«Астарта» отримає кредит на $25 млн від голландського банку на проекти з ресурсозбереження

Голландський банк розвитку FMO надає агропромхолдингу «Астарта» кредит на суму $25 млн для розвитку програми енергоефективності в цукровому виробництві.

Про це повідомила прес-служба компанії.

Зокрема, кошти спрямують на оновлення обладнання цукрових заводів відповідно до кращих доступних технік та технологій, що дозволить вийти на новий рівень продуктивності й енергоефективності.

Крім того, фінансування буде використано для будівництва комплексу водоочисних споруд у Глобинському промисловому кластері «Астарти», до якого входять цукровий та соєпереробний заводи, а також біоенергетичний комплекс.

За підтримки FMO вже розроблено технічне обґрунтування станції очищення води. Завдяки цьому проекту підприємства кластеру зможуть скоротити споживання води в середньому на 50%.

Довідка

З 2012 року в «Астарті» діє інвестиційна програма з енергоефективності, спрямована на модернізацію цукрових заводів, збільшення їхньої продуктивності, оптимізацію споживання енергетичних, водних та інших природних ресурсів. У рамках цієї програми за останні п’ять років витрати газу при виробництві цукру скоротилися на 16%, електроенергії – на 7%, води – на 16%.

AgroTimes

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями