Елеватор

«Аскет Шиппінг» і Бердянський морський торговельний порт спільно завантажуватимуть судна зерном

«Аскет Шиппінг» і Бердянський морський торговельний порт спільно завантажуватимуть судна зерном

Приватний портовий оператор «Аскет Шиппінг» і державне підприємство-стивідор «Бердянський морський торговельний порт» уперше провели спільне завантаження судна зерновими вантажами і домовилися про подальшу співпрацю.

Про це повідомив власник «Аскет Шиппінг» Денис Русин.

«Це нові тенденції в портовій практиці – спільне завантаження державним і приватним стивідором. Цей досвід можуть перейняти й інші порти України, і це реальні зміни в галузі», – сказав Денис Русин.

За його словами, керівники і фахівці двох стивідорних компаній розробили і погодили детальний план спільних дій: послідовність навантаження судна, маршрути руху вантажних автомобілів і перевантажувальної техніки, облік.

Як зазначив власник «Аскет Шиппінг», спільне оброблення суден з причалів Бердянського порту стала можливою завдяки позиції нового начальника порту, який зміг по-новому налаштувати взаємовідносини портових операторів різних форм власності.

Денис Русин наголосив, що скасування державної монополії на морську перевалку вантажів створює можливість для поширення в усіх українських портах практики спільного завантаження суден – як портовими операторами, так і вантажовідправниками й експедиторськими організаціями, що створює нові можливості для залучення в порти додаткових вантажопотоків.

АПК-Информ

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!