Елеватор

«Артемсіль» інвестує в модернізацію 200 млн грн. і випускатиме нові види прродукції

Поділитись:
«Артемсіль» інвестує в модернізацію 200 млн грн. і випускатиме нові види прродукції

Мінагрополітики затвердило фінансовий план держпідприємтсва «Артемсіль» на 2017 рік. Згідно з цим документом, у цьому році 199,6 млн грн. підприємство направить на технічне переобладнання і реконструкцію цехів, дільниць, впровадження передової техніки і технологій, модернізацію гірничотехнічного і технологічного обладнання.

Про це повідомила прес-служба «Артемсолі».

«Значний обсяг коштів, який ми направимо на заміну застарілого і придбання нового сучасного обладнання, дозволить нам, у першу чергу, створити безпечні умови праці, а також підвищити енергоефективність підприємства, – зазначив керівник ДП «Артемсіль» Володимир Доля. – Крім того, ми продовжуємо працювати над поліпшенням якості продукції і збільшенням її асортименту».

Так, у 2017 році планується запуск лінії з виробництва фасованої фотосепарованої солі.

Крім того, підприємство планує інвестувати в створення проекту і придбання обладнання для комплексу по виробництву харчової вакуум-виварної солі і впровадження обладнання по таблетуванню солі. Випуск цих видів продукції намічено на 2018 рік.

Підвищення енергоефективності виробництва «Артемсолі» дозволить знизити собівартість продукції і підвищити її конкурентоспроможність.

Нагадаємо, що програму з реконструкції та модернізації всіх рудників розпочато на підприємстві в 2016 році. Метою цього масштабного проекту є випуск нових видів продукції.

AgroTimes

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями