Елеватор

АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг

До Антимонопольного комітету України (АМКУ) зі скаргами на проект нового Договору про надання послуг із організації перевезення вантажів залізничним транспортом, який АТ «Укрзалізниця» планує запровадити з 1 квітня 2020 року, почали звертатись як суб’єкти господарювання, які відправляють вантажі залізничним транспортом.

Розглянувши ці заяви та проаналізувавши проект Договору, АМКУ з’ясував, що окремі умови цього Договору можуть призвести до ущемлення інтересів замовників послуг. Такі дії не були б можливими за умов існування значної конкуренції на ринку, а отже, містять ознаки зловживання УЗ монопольним становищем на ринку.

З метою здійснення заходів, спрямованих на запобігання порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, АМКУ надав АТ «Укрзалізниця» обов’язкові для розгляду рекомендації:

  • утриматись від впровадження нового Договору про надання послуг з організації перевезення вантажів залізничним транспортом;
  • продовжити строк дії чинного Договору про надання послуг до моменту завершення доопрацювання нової редакції договору з урахуванням зауважень та пропозицій до окремих його умов, наданих операторами ринку вантажних перевезень.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!