Елеватор

Allseeds подвоїть переробку соняшнику в 2016/17 маркетинговому році

Allseeds подвоїть переробку соняшнику в 2016/17 маркетинговому році

Група компаній Allseeds удвічі збільшить переробку соняшнику в 2016/17 маркетинговому році ‒ більш, ніж до 600 тис. тонн.

«У нас більше 600 тис. тонн план із переробки соняшнику на цей рік, ‒ повідомив операційний директор компанії Володимир Слабовський під час IV Міжнародної конференції Black Sea Oil Trade 2016. ‒ Минулого року переробили понад 280 тис. тонн».

За його словами, зараз компанія закуповує більше сировини, ніж переробляє.

Зростання переробки соняшнику Володимир Слабовський пояснив виходом заводу компанії на повну потужність.

«Ми запустилися в вересні минулого року і почали виходити на потрібні нам потужності. Є світові лідери, які за два-три роки запускають заводи, а ми це зробили за місяць і в наступні місяці нарощували потужності», ‒ додав керівник Allseeds.

Він уточнив, що всю вироблену олію компанія продає на зовнішні ринки на умовах CIF.

Allseeds продовжує переговори з компанією «ТІС» про зниження вартості перевалки своїх вантажів у порту «Південний» (Одеська область).

Як повідомлялося, група компаній Allseeds у липні 2015 року ввела в експлуатацію олійноекстракційний завод у порту «Південний» із потужністю переробки 2,4 тис. тонн насіння соняшнику за добу.

До 2021 року компанія планує розширити потужності підприємства до 10 тис. тонн переробки олійних за добу, побудувавши другу й третю черги олієдобувного комплексу.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!