Елеватор

Alebor Group проведе масштабну модернізацію усіх своїх підприємств

Alebor Group проведе масштабну модернізацію усіх своїх підприємств

Компанія Alebor Group у 2018 році реалізує масштабну інвестиційну програму зі збільшення і вдосконалення елеваторних потужностей.

Модернізацію проведуть на усіх без винятку підприємствах, повідомили в Alebor Group.

Зокрема, планується збільшення потужностей Христинівського хлібоприймального підприємства на 60 тис. тонн, Вороновицького – на 36 тис. тонн, Чесного ХПП – на 16,5 тис. тонн.

На кожному з підприємств проведуть модернізацію енергоефективних шахтних сушарок Brice-Baker. На Христинівському ХПП її потужність зросте на 40% (до 6,5 тис. тонн зернових за добу), Вороновицькому – на 2 тис. тонн, Чесному – до 1,5 тис. тонн на добу.

Також Alebor Group оновить автопарк своїх підприємств: для  Христинівського ХПП закуплять 5 зерновозів MAN. Крім цього планується купівля проведення реконструкції під’їзних шляхів до елеватора, будівництва спеціального майданчика з гаражем для відстоювання автівок, а також обладнання нової лабораторії та облагородження території підприємства.

На Вороновицькому ХПП обладнають нову електричну лінію та закуплять 5 нових КАМАЗів.

Автопарк Чесного хлібоприймального підприємства збільшиться на сім вантажівок КАМАЗ. Лінія автоприйому підприємства облаштують вагами-підйомником, що вдвічі збільшить швидкість приймання та дозволить приймати дві культури водночас.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!