Елеватор

Агротрейдер ADM дозволив українській «дочці» рефінансувати кредитну лінію

Агротрейдер ADM дозволив українській «дочці» рефінансувати кредитну лінію

Акціонери ПАТ «АДМ Іллічівськ» (Одеська область) надали правлінню товариства дозвіл на рефінансування кредитної лінії граничним обсягом $30 млн (765,98 млн грн.).

Згідно з повідомленням компанії в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку, відповідні рішення акціонери ухвалили на позачергових зборах 28 жовтня.

Акціонери, зокрема, уповноважили правління «АДМ Іллічівськ» укласти додаткові угоди до договорів про короткострокову позику від 8 червня 2012 року, про надання послуг із овердрафту від 7 червня 2015 року за позикою граничним обсягом $30 млн (765,98 млн грн.) , а також дозволили правлінню залучити поворотну фінансову допомогу обсягом 200 млн грн.

Термін дії дозволів – 12 місяців після дати зборів.

Кредитор «АДМ Іллічівськ» у повідомленні не уточнюється.

Довідка

ПрАТ «АДМ Іллічівськ» є дочірнім підприємством міжнародної корпорації ADM. В Україні їй належить маслоекстракційний завод в Чорноморську (колишній Іллічівськ), зерновий термінал в Одеському морському порту, п’ять внутрішніх і один річковий елеватор, а також торговий офіс в Києві.

У квітні 2014 року ADM завершила операцію з придбання компанії Alfred C. Toepfer International – глобального трейдера сільськогосподарської продукції з торговими офісами по всій Україні

Корпорація ADM заснована в 1902 році і є одним із найбільших агротрейдерів у світі. Здійснює бізнес в 160 країнах Північної і Південної Америки, Європи, Азії, Африки.

 

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!