Елеватор
Головне:
Елеватор

«Агропродсервіс» посилює санітарну безпеку, аби не допустити спалахів АЧС

«Агропродсервіс» посилює санітарну безпеку, аби не допустити спалахів АЧС

У корпорації «Агропродсервіс» вживають безпрецедентних додаткових заходів щодо посилення санітарної безпеки у свинарстві. Це зумовлено тим, що АЧС наближається до Тернопільської області, де знаходиться компанія, повідомляє прес-служба «Агропродсервісу».

Вже проведено низку семінарів та нарад з ветеринарними працівниками і обслуговуючим персоналом свинокомплексів. Запроваджено посилений спеціальний режим на кожному виробничому об’єкті. Здійснено тотальні перевірки роботи санпропускників та дезбар’єрів тощо.

Працівникам свинокомплексів корпорації (за згодою сторін) заборонено утримання свиней в особистих господарствах. Зведено до мінімуму виробничі контакти та пересування працюючих між виробничими дільницями.

Обслуговуючий персонал забезпечено подвійними комплектами спецодягу та взуття. У виробничих зонах виділили спеціальний внутрігосподарський транспорт і розділили шляхи перевезення кормів та видалення гною. Подбали в компанії також про біозахист при приготуванні кормосумішей та зерна і різноманітних інгредієнтів.

Санітарно-просвітницька робота розпочата і серед місцевого населення.

На додаток розглядається можливість встановлення постів санітарного контролю та спеціальної обробки за межами  територій, де розташовані свинокомплекси.

Довідка

Виробничі потужності свинарського напрямку корпорації «Агропродсервіс» розташовані у селах Настасів, Байківці, Ланівці, Оришківці, Дворіччя, Старе Місто Тернопільської області.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали