Елеватор
Головне:
Елеватор

«Агроліга» намолотила 21,7 тис. тонн зерна

«Агроліга» намолотила 21,7 тис. тонн зерна

Група компаній «Агроліга» завершила збирання ранніх зернових культур. Всього намолочено понад  21,7 тис. тонн зерна з площі 3,95 тис. га (44% від загальної площі в обробці, повідомила прес-служба компанії.

Озима пшениця як одна з ключових культур сівозміни дала валову врожайність 56 ц/га, що на 8% вище в порівнянні з минулим роком.

До того ж сприятливі погодні умови і комплексні агротехнічні заходи дозволили отримати високий клас зерна, вміст білка і клейковини відповідає продовольчим характеристикам ІІ-ІІІ класу.

Озимий сорт ячменю інтенсивного типу Луран чеської селекції, відмінною рисою якого є висока морозостійкість, показав врожайність 62,9 ц/га. Яровий середньостиглий Геліос сформував урожай у 52,1 ц/га.

У цілому врожайність ранніх зернових відповідає очікуванням компанії і на 15-20% перевищує середні показники по Україні.

Цього року парк сільськогосподарської техніки компанії був поповнений сучасним зернозбиральним комбайном John Deere W660 з сучасною жаткою серії 625R. Таке устаткування дає можливість автоматично підлаштовуватися під рельєф поля і міняти висоту зрізу, що мінімізує втрати при збиранні, а можливість регулювання тиску на грунт дозволяє жнивувати незалежно від погодних умов.

Довідка

Група компаній «Агроліга» об’єднує компанії середнього бізнесу. Група обробляє 7,5 тис. га землі в Дворічанському районі Харківської області. Основна продукція ‒ соняшник, пшениця, ячмінь, кукурудза, рапс, гречка, соняшникова олія та молоко.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали