Елеватор

Агрохолдинг «Мрія» оголосив конкурс на підтримку кооперативів

Агрохолдинг «Мрія» оголосив конкурс на підтримку кооперативів

Агрохолдинг «Мрія» запрошує своїх пайовиків та ініціативних мешканців населених пунктів Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької, Івано-Франківської, Львівської та Рівненської областей, де компанія веде сільськогосподарську діяльність, взяти участь у конкурсі проектів економічного розвитку сільських громад.

Про це повідомила прес-служба компанії.

Фінансова допомога від агрохолдингу надаватиметься для створення нових чи розширення діючих сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів (СОК). Загальний бюджет проекту складає 4 млн грн.

Ці кошти формують спеціальний фонд економічного розвитку сільських громад, який діятиме безстроково.

Оцінку заявок проводитимуть незалежні експерти. Переможці конкурсу оголошуватимуться кожних два місяці.

Частина коштів надаватиметься як безповоротна благодійна допомога для новостворених кооперативів, а частина – на поворотній основі для реалізації інвестиційних бізнес-планів із розвитку без жодних відсоткових ставок. Після повернення надані кошти знову вкладатимуться у розвиток кооперативів.

Для участі у конкурсі необхідно подати заповнену аплікаційну форму.

Заявки, що подаються на конкурс, повинні демонструвати високий потенціал і довгострокові перспективи отримання прибутку членами кооперативу, мати реалістичні ринкові показники, передбачати самозайнятість та створення нових робочих місць для пайовиків агрохолдингу «Мрія».

За необхідності компанія проводитиме навчальні семінари з основ кооперації.

У «Мрії» наголошують, що підтримка кооперативного руху є соціальним проектом і не передбачає фінансової вигоди від діяльності кооперативних об’єднань. З 2015 року компанія підтримала 10 кооперативів, спрямувавши на це 1,5 млн грн.

Конкурс на підтримку кооперативів проводиться з метою підвищення рівня самозайнятості сільського населення та доходу сімей своїх пайовиків; створення нових робочих місць у сільській місцевості; сприяння ефективному веденню особистого селянського господарства; популяризації кооперативного руху як ефективної моделі господарювання на селі; розвитку ягідництва, овочівництва, бджолярства, виробництва м’яса та молока тощо.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!