Елеватор
Головне:
Елеватор

Agrofusion потребує розширення земельного банку, щоб зберегти обсяги виробництва томатної пасти

Поділитись:
Agrofusion потребує розширення земельного банку, щоб зберегти обсяги виробництва томатної пасти

Компанія Agrofusion, найбільший виробник томатної пасти в Україні, наступного року планує запустити новий завод із виробництва томатного порошку, що стане новим напрямком у виробництві.

Про це розповів фінансовий директор Agrofusion Іван Сакаль.

«Щорічні темпи приросту компанії знаходяться на рівні 30%. Це показники як зростання обсягу виробництва, так і фінансові, – зазначив він. – Цього року ми плануємо переробити 700-750 тис. тонн томатів, хоча торік цей показник був на рівні 500 тис. тонн. Таке зростання виробництва пов’язане із запуском восени 2017 року нового заводу в Снігурівці (Миколаївська область)».

За його словами, зараз на цьому ж майданчику триває будівництво заводу з виробництва томатного порошку, який планується запустити в роботу в 2019 році.

«Це затребуваний продукт в Європі, і ми сподіваємося, що наступного року запустимо завод, – зауважив Іван Сакаль. – Для компанії сьогодні найбільшою проблемою є потреба у збільшенні земельного банку. Коли запрацює новий завод, обсяг томатної пасти, яку Agrofusion зараз виробляє, буде спрямований на переробку томатного порошку, і ми матимемо дефіцит томатної пасти».

За підрахунками компанії, щоб почати виробництво томатного порошку і зберегти на нинішньому рівні виробництво томатної пасти, потрібно збільшити земельний банк компанії на 6 тис. га.

Нагадаємо, раніше компанія озвучувала наміри запустити завод із виробництва томатного порошку в 2018 році.

AgroPortal

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!