Елеватор
Головне:
Елеватор

Agrofusion отримала від ЄБРР $15 млн кредиту для будівництва заводу з переробки томатів

Agrofusion отримала від ЄБРР $15 млн кредиту для будівництва заводу з переробки томатів

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) надав кредит на $15 млн компанії Agrofusion, найбільшому українському вертикально-інтегрованого виробнику томатної пасти.

Згідно з інформацією на Фейсбук-сторінці старшого радника ЄБРР Антона Усова, кредит дозволить компанії частково фінансувати будівництво третього заводу з переробки томатів в Україні потужністю виробництва 34 тис. тонн томатної пасти на рік.

Проект передбачає отримання гранту на суму $700 тис. у рамках програми ЄБРР ФІНТЕК, яка дозволить впровадити нову систему крапельного зрошення і забезпечить цільове використання води з щорічної економією до 1,2 млн. куб. м.

Вона також може використовуватися для більш ефективного внесення добрив у ґрунт і скорочення викидів вуглекислого газу обсягом до 3,7 тис. тонн на рік. Буде істотно зменшено кількість відходів пластику, які утворюються під час виробничого циклу.

Як повідомлялося, раніше ЄБРР оцінював загальну вартість проекту Agrofusion у $50 млн.

Європейський інвестиційний банк 10 березня 2017 року схвалив фінансування виробничої лінії з переробки томатів в Україні.

Довідка

До складу Agrofusion входять два заводи з виробництва томатної пасти потужністю переробки близько 500 тис. тонн томатів за сезон, а також агрогосподарства в Херсонській і Миколаївській областях, що обробляють 20 тис. га зрошуваних земель, і два тепличні господарства.

 

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!