Елеватор

«Агроекологія» почне переробляти молоко

«Агроекологія» почне переробляти молоко

ПП «Агроекологія»  (Полтавська область) наступного року планує запустити перероблення молока, а також розширити мережу магазинів Fresh&Local ще двома – в Києві та Полтаві.

Про це повідомив комерційний директор «Агроекології» Павло Захарченко.

«Почнемо з невеликого обсягу перероблення – 1 тонна молока на добу, – уточнив він. –  Отриману продукцію плануємо реалізовувати тільки у власних магазинах Fresh&Local».

Довідка

ПП «Агроекологія» – найбільше в Україні підприємство, яке працює виключно за технологіями органічного землеробства. Має в обробітку 8 тис. га земель. Сертифіковане «Органік Стандарт» як виробник органічної продукції рослинництва: пшениці, жита, ячменю, вівса, гречки, кукурудзи, соняшнику, еспарцету, люцерни, вики та інших. Переробляє зерно на власних потужностях, які також сертифіковані «Органік Стандарт».

Має високопродуктивне молочне стадо, яке повністю забезпечене екологічно чистими кормами власного виробництва. Підприємство сертифіковане як виробник молока для дитячого харчування, а також атестоване як племінний завод із розведення української червоно-рябої молочної породи ВРХ.

AgroPortal

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!