Елеватор

«Агроальянс Інтернешнл» отримав дозвіл на придбання двох КХП у Glencore

«Агроальянс Інтернешнл» отримав дозвіл на придбання двох КХП у Glencore

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив «Агроальянс Інтернешнл Лтд» (Британські Віргінські острови) придбати частку в статутному капіталі двох комбінатів хлібопродуктів в Одеській області.

Згідно з повідомленням АМКУ, відповідне рішення забезпечить «Агроальянс Інтернешнл» перевищення 50% голосів у вищому органі управління ПАТ «Кулевчанський комбінат хлібопродуктів» та ПАТ «Березинський комбінат хлібопродуктів» (обидва ‒ Одеська область).

За інформацією в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку (НЦКБФР), мажоритарним акціонером обох КХП є компанія Renaisco B.V. ( “Ренеско Б.В.”) – “дочка” швейцарського сировинного трейдера Glencore International.

За інформацією Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб (ЄДР), «Агроальянс Інтернешнл Лтд» є власником ТОВ «Агроальянс», ініціатором ліквідації якого є ТОВ «Торговий дім «АС-Тера».

Кінцевим бенефіціаром «Торговий дім «АС-Тера» є бізнесмен Вадим Єрмолаєв. Компанія реалізує сільгосптехніку New Holland, CASE, Kuhn.

За даними КХП у НЦКПФР, чистий прибуток Березинського КХП у 2016 році скоротився вп’ятеро ‒ до 0,567 млн грн., чистий дохід від реалізації продукції залишився на рівні 2015 року ‒ 13,57 млн грн. порівняно з 2015 роком.

Чистий прибуток Кулевчанського КХП склав у 2016 році 1,4 млн грн. проти 0,566 млн грн. роком раніше. Чистий дохід від реалізації продукції зріс у 1,8 рази ‒ до 10,84 млн грн.

Як повідомлялося, раніше АМКУ дозволив «Агроальянс Інтернешнл» купити вісім агропідприємств у чотирьох областях у Glencore.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!