Елеватор

«Агро-Союз» експортуватиме техніку до Болгарії

«Агро-Союз» експортуватиме техніку до Болгарії

Болгарські агропідприємці почали співпрацю з агропромисловим холдингом «Агро-Союз» щодо поставок техніки і технологічного супроводу.

«У цьому сезоні з’явився новий ринок збуту техніки ‒ Болгарія. Болгарські аграрії зацікавилися технологією No-Till і почали співпрацю з «Агро-Союзом» щодо поставок техніки і технологічного супроводу», ‒ повідомили в компанії.

Протягом останніх років завод холдингу «Союз-Спецтехніка» (Дніпропетровська область) активно розвивав і модернізував виробництво, досягнувши практично 100%-го заміщення імпортних деталей і вузлів продукцією власного і українського виробництва.

Налагоджений повний цикл виробництва дискових посівних комплексів.

Стартував новий напрямок ‒ послуги з металообробки, проектування та виготовлення виробів під замовлення.

У  2017 році компанія почала поставки на ринок Казахстану ресурсозберігаючих широкозахватних посівних комплексів PonTerra, спеціально адаптованих до умов місцевого землеробства.

У 2013-2016 роках «Агро-Союз» перебував у непростій ситуації. «Кризові явища в економіці країни наклалися на внутрішні проблеми холдингу. Ряд довгострокових інвестиційних проектів довелося згорнути через складну ситуацію в банківському секторі», ‒ зазначив співвласник холдингу Володимир Хорішко.

У молочному тваринництві агрохолдинг змістив пріоритет з виробництва молока на вирощування племінних нетелей, у  страусівництві ‒ з продажу м’яса страусів на реалізацію пташенят тощо.

Довідка

Холдинг «Агро-Союз» об’єднує групу підприємств, що працюють в Україні, Росії та Казахстані, які займаються агроконсалтингом, виробництвом та продажем сільгосппродукції, агротехніки, сервісним обслуговуванням і постачанням запчастин.

ПрАТ «Агро-Союз» створено на базі колективного господарства «Дружба». Воно спеціалізується на рослинництві (обробляє близько 12 тис. га), молочному тваринництві, свинарстві, кролівництві, бджільництві. Компанії також належить страусина ферма майже на 1,9 тис. голів.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!