Елеватор

«Агріко Україна» отримав грант для створення Центру фасування картоплі

«Агріко Україна» отримав грант для створення Центру фасування картоплі

Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» уклав грантову угоду з ТОВ «Агріко Україна» (Київська область). За кошти гранту буде створений Центр фасування картоплі, повідомляється на Фейсбук-сторінці Проекту.

Зокрема, буде модернізовано діючу лінію сортування картоплі та доукомплектовано станціями зважування та фасування. Картопля сортуватиметься в пакети по 2,5-5 кг, зручні для продажу у роздрібних торгових мережах.

«Агріко Україна» має власне сховище для зберігання насіннєвої картоплі та продовольчої картоплі, виробничі та навчально-дослідні поля в Київській області, а також штатних агрономів-технологів, які надають консультаційний супровід виробникам картоплі з питань технології вирощування, збирання та зберігання.

Зазначається, що покращення системи передпродажної підготовки картоплі сприятиме розширенню ринків її збуту насамперед через торгові мережі. Завдяки проекту, сім учасників групи виробників: ТОВ «Агріко Україна», СФГ «Лавр», ТОВ «Бровари Картопля», ТОВ «Віва Плюс», ТОВ «АФ Київська», ТОВ «АФ Андріївська», СТОВ «Журавушка» матимуть можливість на 30% збільшити продажі картоплі у торгові мережі порівняно з минулим роком ‒ з 2,4 тис. до 3,12 тис. тонн ‒ та отримати на 10-25% вищу ціну на свою продукцію.

Довідка

ТОВ «Агріко Україна» спеціалізується на поставках елітного насіння з Нідерландів, Франції, а також сортів картоплі селекції українського Інституту картоплярства.  Також виступає як інтегратор та навчально-дослідницький центр з впровадження кращих міжнародних практик і технологій вирощування, зберігання та збуту картоплі.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!