Елеватор

Agricom Group розширила земельний банк на 10 тис. га за рахунок Рівненського кластеру

Agricom Group розширила земельний банк на 10 тис. га за рахунок Рівненського кластеру

Національна агропромислова група Agricom Group збільшила площу сільгоспугідь до 40 тис. га, повідомили у компанії.

Новий територіальний кластер розташований на межі Рівненської та Житомирської областей та об’єднує підприємства з загальною площею 10 тис. га. Тут планується виробництво традиційних для регіону пшениці, сої та ріпаку.

«Вже у поточному році ми розпочнемо обробіток. Восени площі будуть засіяні озимими культурами. Наступним етапом буде будівництво потужностей для зберігання та переробки сільськогосподарської продукції безпосередньо на території Рівненського кластеру», ‒ заявив виконавчий директор Agricom Group Петро Мельник.

Довідка

Agricom Group ‒ національна агропромислова група, що спеціалізується на розробці, виробництві та дистрибуції продуктів харчування із зернових культур та об’єднує сільськогосподарські, переробні та торгові підприємства. Ключові напрямки діяльності ‒ рослинництво, зберігання зернових та олійних культур, виробництво та торгівля продукцією бакалійної групи.

Крім територіального кластеру на Рівненщині, до складу Agricom Group входять також Білокуракинський кластер (20 тис. га), Чернігівський (10 тис. га), елеваторні комплекси потужністю зберігання 63 тис. тонн, Торговий дім «Добродія Фудз» (ТМ «Добродія» та SAN GRANO).

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!