Елеватор

АФ «Ольгопіль» ввела в експлуатацію зерносушарку на пелетах

АФ «Ольгопіль» ввела в експлуатацію зерносушарку на пелетах

Агрофірма «Ольгопіль» на базі фермерського господарства «Роксана – К» ввела в експлуатацію зерносушарку Bonfanti (модель B180 21 ECOS) потужністю 400 тонн за добу.

Про це повідомляє пресслужба агрофірми.

Придбання та запуск зерносушарки стали ключовим елементом створення потужного зернозберігального комплексу в господарстві, яке орендує землі у селі Мельниківці. Адже поруч із зерносушаркою було збудоване складське приміщення, яке одночасно може вмістити до 10 тисяч тонн зерна. У наступному сезоні «Роксана – К» планує ввести в експлуатацію стрічковий конвеєр, який подаватиме зерно із сушки одразу до складу. Таким чином господарство отримало можливість якісно сушити зерно та зберігати його у критому складі.

Як розповідає директор АФ «Ольгопіль» Павло Каленич, сушарка працює на соняшникових пелетах, що дозволяє як зекономити, так і подбати про навколишнє середовище, адже викиди на порядок менші.

«На сушарці сушаться пшениця, горох, кукурудза і соняшник. На місці відповідальний за роботу комплексу інженер, а сервісне обслуговування здійснюється напряму: фахівці телефонують, приїжджають, все оглядають», – зауважив Павло Каленич.

Нагадаємо, агрофірма «Ольгопіль» під озимий клин виділяє половину посівних площ.