Елеватор

A.G.R. Group відкрив першу чергу елеватора на Сумщині

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

A.G.R. Group відкрила новий «Середино-Будський елеватор» на Сумщині. Птужність першої черги зерносховища – 28 тис. тонн.

Про це повідомляється на сайті компанії.

За словами  пезидента компанії Мисака Хідіряна, в A.G.R. Group узялися за реалізацію такого проєкту, коли зрозуміли, що в Чернігівській і Сумській областях недостатньо потужностей для того, щоб зберігати навіть те, що самі виростили.

«Це перший елеватор, перша проба із входження в новий вид бізнесу – перевалку і зберігання зерна. Ми зробили об’єкт досить дорогим і складним в технологічному плані для того, щоб підкреслити своє серйозне ставлення до справи. Також плануємо збільшувати обсяги елеватора, і думаємо про будівництво нових елеваторів. Так що це тільки початок великого шляху для нашого агрохолдингу», – зазнаив голова правління A.G.R. Group Ігор Шестопалов.

За його словами, на елеваторі максимально автоматизували всі технологічні процеси – тут буде працювати приблизно 20 співробітників.

Потужності зберігання першої черги «Середино-Будського елеватора» представлені чотирма силосами на плоскій підставі, обсягом одноразового зберігання 7 тис. тонн кожен. Крім цього, на елеваторі встановили кілька оперативників загальною потужністю 2 тис. тонн.

На підприємстві розповіли, що для фермерів приймання зерна буде безкоштовним. За добу на елеватор зможуть приймати 3 тис. тонн зерна. На території є п’ять залізничних гілок, також встановили залізничні ваги, щоб підприємство могло за добу вантажити маршрут.

Потужність зерносушарки становить 52 т/год при зніманні вологи з 28% до 14% по кукурудзі, а транспортного – 150 т/год.

Очищати зерно на «Середино-Будському елеваторі» будуть двома сепараторами. компанії «ОЛИС» – «Горизонт К-400» і «ПРОМІНЬ ЗСО-200».

Лабораторія на «Середина-Будському елеваторі» укомплектована експрес-аналізатором Infratec 1241. Також на підприємстві встановлено автоматичний пробовідбірник ПВМП-1Т У2 «Елеваторпромсервіс».

Нагадаємо, нещодавно A.G.R. Group пролонгував кредитну угоду.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями