Агромаркет

День агронома

День агронома

У країнські сільгоспвиробники за останні півроку пережили дві кризи: надзвичайно спекотливе літо, яке не дало отримати запланований урожай, і посушливу осінь, яка не дозволила нормально відсіятися (про фінансову кризу ми вже мовчимо — це наша карма). Проте навіть вони не вбили в аграріїв надії на щасливе майбутнє — вдалу весняну посівну кампанію та позитивний господарський результат в підсумку сезону. Адже насправді ще далеко не всі ресурси використано — як в технологіях, так і в організації виробничих процесів.

Саме про це точилася дискусія під час конференції «День агронома», яку 17–18 лютого провів журнал The Ukrainian Farmer. Генеральним спонсором заходу виступила компанія «Кун Україна». Допомагали в організації конференції компанії «Кейс», «Євраліс», «Аріста ЛайфСайенс», «Август Україна», «Техноторг», «Монсанто», «Самміт Агро».

Забезпечували високий рівень професіоналізму під час обговорення доповідей модератори конференції: операційний директор агрохолдингу «Мрія» Віктор Кухарчук, академік-секретар НААНУ Олександр Іващенко, академік Європейської академії природничих наук Едуард Дегодюк, академік НААНУ Микола Гаврилюк, директор ДСДГ «Асканійська» Віктор Нижеголенко.

Конференція зібрала понад 200 учасників, серед яких були в основному директори сільгосппідприємств, керівники агрономічних служб, представники компаній-постачальників, науковці. Програма конференції складалася з виступів як теоретико-прогностичного характеру, так і суто практичних, що містили конкретні рекомендації аграріям.

Особливо хотілося б відзначити такі доповіді учасників:

• Правильний вибір обприскувачів і форсунок — доповідач Жан П’єр Веко («Кун»);
• Оптимізація технології вирощування польових культур за допомогою біорішень — доповідач Микита Суворов («Аріста ЛайфСайенс»);
• Нові японські технології для українських ланів — доповідач Олександр Олійник («Самміт Агро Юкрейн»);
• ТОРК СТ — секретний компонент відмінного врожаю — доповідач Олексій Стеценко («Монсанто»);
• Шкідники зернових колосових і методи боротьби з ними — доповідачі Ірина Малиш, Євген Черненко («Август Україна»);
• Інновації — запорука успіху та рентабельності виробництва — доповідач Володимир Мокрієнко («Євраліс»);
• Правильний вибір ЗЗР і техніки — доповідач Олександр Бовсуновський («Техноторг»);
• Роторні комбайни — оптимальне рішення для збирання олійних культур — доповідач Олександр Горбань («Кейс»).

 
 

Редакція журналу The Ukrainian Farmer висловлює вдячність усім учасникам конференції за активну позицію в обговоренні складних економічних і технологічних питань у переддень нового аграрного сезону, бажає високих урожаїв, гідних прибутків і задоволення від праці!

 

 

Інші статті в цьому журналі
The Ukrainian Farmer
The Ukrainian Farmer
The Ukrainian Farmer
3
Статті з журналу:

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ