Агрономія
Головне:
Агрономія

Бактерії, що працюють на ваш врожай

Поділитись:
Бактерії, що працюють на ваш врожай

Донедавна інокулянт Атува був цікавою новинкою для виробників сої. Тепер це надійний партнер багатьох провідних господарств по всій Україні, який допомагає повною мірою розкрити генетичний потенціал рослин та отримувати високі врожаї.

ПСГП «Аграрник Лісовий», Чернівецька обл., Сторожинецький р-н, с. Комарівці
Сергій Мартинюк, головний агроном

«Сою вирощуємо з року заснування фірми. Це перша культура, якою ми почали займатися. Проблеми сої зазвичай які? Щороку погодні умови вносять свої корективи в нашій зоні: десь посуха, десь перезволоження. Щороку не можливо передбачити, адже це сільське господарство, усе просто неба. Останні два роки нас просто заливає.

У різних кліматичних зонах різні типи ґрунтів, відповідно різні обробітки. Ми стараємося по максимуму використовувати оранку під сою. Частково використовуємо глибокорозпушувач Horsch Tiger. Щодо технології живлення, стараємося під оранку дати фосфор і калій у вигляді діамофоски, хлористого калію чи суперфосфату — так, щоб по діючій речовині вийти на 50–60 кг фосфору й калію на гектар. Восени це зазвичай усе. Рано навесні потрібно вчасно закрити вологу і підготувати ґрунт до сівби. Ми сіємо десь із 15–20 квітня до 10 травня. Під час сівби даємо ще безпосередньо в рядок 150 кг мінерального добрива 8–24–24. Використовуємо ранні сорти, такі як Галлек, а також Ментор і Навігатор. На цьому полі у нас посіяно сорт Ментор. Сіяли тут 29 квітня. Одразу накрили ґрунтовим гербіцидом, і слідом пішли страшні зливи. Соя просто купалася у воді. Ми думали вже хрест на ній ставити, якщо чесно. Страховим гербіцидом на поле зайти не встигли, відповідно попроскакувала лобода. Насіння обробили Максим Адванс 1,2 л/т та інокулянтом Атува 2 л/т з протектором Премакс 0,5 л/т. По вегетації давали молібден і бор. Сою обробили Амістар Голд у нормі 0,75 л/га. Планували двічі по 0,5, але через опади не встигли, внесли тільки раз.

Ми користувалися багатьма інокулянтами провідних компаній. Нові продукти ми тестуємо у себе на посівах, вивчаємо. Зупинили вибір на інокулянті Атува і користуємося ним уже третій рік поспіль. Атува відповідає всім нашим вимогам на 100 %. Немає потреби шукати щось інше, якщо маєш хороший продукт, який так добре працює, і за адекватну ціну. Підсумки по Атува можна бачити по бульбочках — вони нас цілком задовольняють. Хай там який важкий видався рік, вони працюють.

Раніше на сої використовували Максим XL. Ми спробували Максим Адванс, він краще працює по хворобах. Плюс “Сингента” рекомендує, бо в цій баковій суміші не гинуть бульбочкові бактерії. Це питання дискусійне, є різні думки. Я ж бачу, що ця схема працює.

З мікроелементами теж пробуємо, експериментуємо, додаємо, щоб вийти на результат. На цьому полі ми робили експеримент — обробили додатково стимулятором і додали мікродобриво. Візуально воно виглядає добре, що покаже бункер — побачимо.

Щодо мінерального живлення, то під сою краще давати азот у формі КАС, який мав би ефект пролонгованої дії, працював би пізніше, а не одразу на старті, щоб бульбочка сформувалася і тоді він почав працювати. Безпосередньо на цьому полі ми не давали ніякого азоту, в принципі, соя непогана. Там, де азот із КАС, там реально кращий ефект. Дивився навіть, що там, де бульбочкові бактерії з КАС, можна реально отримувати прибавку врожаю від 3 ц до півтонни».

Сергій викопує рослини на полі. «Подивіться на ці рослини. Кінець серпня, соя ще зелена, рослини гарні на вигляд, коренева система розвинулася чудово, бульбочок багато, основна маса на центральному корені. Тут близько 30 бобів і в кожному по 3 насінини. В принципі, результатами на цей момент я задоволений. Дасть бог погоди і самим більше постаратися, й урожай буде чудовий».

ФГ «Тетяна 2011»
Київська обл., Згурівський р-н, с. Черевки
Сергій Овдієнко, агроном

«Фермерське господарство “Тетяна 2011” існує вже дев’ять років. В обробітку 2,5 тис. га. Вирощуємо соняшник, кукурудзу, озиму пшеницю, ярий ячмінь, озимий ріпак, сою, гречку.

Сою вирощуємо досить давно. На цьому полі у нас посіяно сорт Брюненсіс канадської селекції, попередник — кукурудза на зерно, обробіток був глибоке рихлення. Передпосівний обробіток робили агрегатом Катрос на глибину загортання насіння 3 см. Сіяли 3 травня. При посіві за допомогою сівалки вносили в рядок 90 кг мінерального добрива 8–24–24.

Сходи ми отримали десь через 2–3 тижні, тому що була прохолодна погода, та й червень видався холодний, рослини трішки переживали стрес. Обробку насіння проводили у себе в господарстві протруювачем ПК–20 Супер за півтора тижня до посіву. Використовували комбінацію Максим Адванс 1 л/т, Атува 2 л/т і Премакс 0,5 л/т. Протруєне насіння одразу пакували в біґбеґи, і до посіву воно чекало на складі.

Максим Адванс — це перевірений продукт, він не впливає на ефективність бульбочкових бактерій, у нього чудова ефективність проти хвороб.

Завдання інокулянтів просте. При тій самій ефективності добриво коштуватиме 3–4 тис. грн/га, а інокулянт — десь 200 грн/га.

Ми завжди використовували рідкі інокулянти, торік порівнювали два інокулянти, а цього року ми зупинилися на Атува. Тому що ми переконалися в ефективності роботи цих бактерій, які в парі з Максим Адванс працюють просто чудово».

ТОВ «Прогрейн Укр»
Володимир Кодола, агроном

“Прогрейн” — це селекційно-насіннєва соєва компанія. На ринку України ми працюємо з 2004 року. Компанія має два селекційні напрями в сої — це високоврожайні і високобілкові сорти. Сьогодні в Україні представлено 33 сорти сої, які пройшли реєстрацію.

Як і решта культур, соя потребує широкого спектра елементів живлення. Найцінніший азот. Азот під сою потрібно давати тільки для мінералізації решток попередньої культури з осені 50–60 кг/га діючої речовини, а решту компенсувати за рахунок роботи бульбочкових бактерій. Для початкового росту рослин, поки не запрацюють бактерії, буде достатньо максимум 10 кг/га азоту. Окремі господарства, якщо є волога, практикують внесення під кінець цвітіння 100–150 кг/га аміачної селітри, що дозволяє додатково отримати від 3 ц сої.

Не можна твердо сказати, скільки відсотків потреби рослини в азоті можуть забезпечити бульбочкові бактерії. Бульбочки можуть сформувати 20 кг/га азоту, а можуть і 350 кг/га. В ідеальних умовах бульбочки повинні працювати весь період вегетації. Якість інокулянта, температурний режим, вологозабезпечення — багато чинників вносять свої корективи. Якщо погода складається оптимально, бульбочкові бактерії закривають повністю 100 % потреби рослини в азоті.

Не можна вирощувати сою без інокулянта, бо це нераціонально. Найдешевший спосіб накопичення азоту — робота бульбочкових бактерій. Їхнє головне завдання — зекономити виробникові кошти і підвищити економіку. Робота інокулянта вшестеро дешевша за мінеральні добрива.

Терміни сівби, а особливо температура ґрунту під час посіву суттєво впливають на симбіоз рослини з бактеріями. Наприклад, цього року посіви на Сумщині в середині й кінці травня, демонструють набагато кращі результати, ніж ранні посіви. Ми взагалі не рекомендуємо ранні посіви. Соя любить прогрітий ґрунт. Сіяти треба в ґрунт при температурі не нижчій за +16…18 °С.

Враховуючи власні досліди, ми рекомендуємо при обробці насіння сої не більше як 5 л/т робочого розчину. Найкраща якість протруєння у машин порційного типу. Шнекові машини досить сильно травмують насіння сої, адже це дуже ніжна культура. Ідеально обробляти насіння за 2–3 тижні перед висівом. Слід зважати на хімічний продукт, який використовують в обробці насіння, щоб не нашкодити бактеріям і захистити сою від хвороб. Якісний протруйник повинен контролювати такі хвороби, як фузаріозні гнилі, пероноспороз і пліснявіння насіння. Ми перепробували багато протруйників на своїх дослідних ділянках. Компанія “Прогрейн” уже багато років працює протруйником Максим XL, який чудово контролює весь спектр хвороб на сої.

Інокулянтом Атува ми залишилися задоволені, він повністю конкурентний як щодо ціни, так і щодо якості. Питань до роботи самих бактерій немає взагалі, хоча погодні умови складалися несприятливі, весна була прохолодною. У цьому сезоні в усіх регіонах України, де у нас є наші насіннєві посіви (Черкаська, Чернігівська, Сумська, Хмельницька, Київська, Вінницька та Житомирська області), всі площі сої ми повністю обробили інокулянтом Атува.

Перш ніж вирішувати про обробку насіння сої мікродобривами, потрібно провести аналіз ґрунту і виявити дефіцитні елементи. В одних випадках мікродобрива працюють позитивно, а в інших не дають суттєвої прибавки. Повинен бути комплексний підхід.

Головний шкідник при вирощуванні сої — комбайн. Обов’язково треба дуже уважно ставитись до його налаштування під час збирання. Від неправильного налаштування комбайна втрати врожаю можуть сягати 20 %. Неодмінно має бути флекс-жатка, комбайн для мінімального травмування сої має бути роторний — це дозволяє уникнути втрат. Потрібно враховувати вологість зерна і стебла. Починати збирати сою треба за вологості 12,5–13 % у вороху, тоді після очистки буде вологість 12,5–12,7 %. При цьому зерно зберігається ідеально і не втрачає своїх кондицій. Сировину з вологістю менш як 8 % збирати вкрай важко. Пересушене зерно занадто травмується, і комбайн, хай там він який, нормально налаштувати не вдається. Для збирання найкраще, коли нижній біб на висоті не менше як 12 см. На цей показник впливає передусім генетика самого сорту.

ПСП «Граніт», Житомирська обл., Новоград-Волинський р-н, с. Токарів
Леонід Маринач, головний агроном

«Господарство має близько 5 тис. га землі. З озимих культур вирощуємо переважно ріпак і пшеницю, з ярих — сою і кукурудзу на зерно. Ще ми займаємося тваринництвом: у нас 1,5 тис. голів ВРХ, для яких вирощуємо люцерну, багаторічні трави й кукурудзу на силос. Соя в структурі господарства займає від 13 до 15 % залежно від попередників.

Мій перший досвід роботи із соєю — це десь 1983 рік. Керівник господарства поставив завдання: щоб у тваринництві підняти білок, потрібна соя. Масово сою почали вирощувати, коли вже почався розпад Радянського Союзу, постала незалежна Україна.

Добрив під сою наше господарство дає небагато. Я вам скажу, вона й не потребує надмірної кількості азотних добрив. Щоб бульбочкові бактерії добре почувалися, їм не потрібен азот. Це основне живлення сої. Для сої дуже важливі умови року: якщо умови склалися, культура даватиме чудовий врожай і без добрив. Інсектицидний і фунгіцидний захист ми даємо обов’язково.

Використовуємо протруйники компанії “Сингента”. Колись я користувався Максим XL, тепер перейшов на новий Максим Адванс. Інокулянт ми раніше брали інший, тепер ось перший рік узяли Атува. Скажу вам, що я дуже задоволений: бульбочки розміщено по всій кореневій системі, усі живі, усе працює. Воно видно навіть по сої, яка вона стоїть зелена в полі.

Чому я вибрав саме Атува? Тому що тут можливо одночасно обробляти насіння з протруйником та інокулянтом, це дуже важливо для нас. Раніше, наприклад, ми за два тижні протруювали, а потім перед посівом вносили інокулянт. А так зручніше, ми економимо і час, і ресурси. Насіння сої ми неодмінно обробляємо в темному приміщенні, машина, яка виїжджає в поле, накрита брезентом, щоб оброблене інокулянтом насіння уникало прямого сонячного проміння і бактерії не втрачали свої властивості.

Ми бачимо по сої, що фактично не сталося ніякої абортації. Соя нормально закладає стручки, у кожному стручку буде по три зернини — це теж дуже важливо. Стручків багато — до 28.

Урожай той, що в коморі, а не той, що на полі. Дасть бог, усе буде добре, і ми будемо збирати добрий урожай».

Іван Петренко, канд. с.-г. наук, спеціаліст з технічної підтримки обробки насіння, компанія «Сингента»