Агрономія

Як «НІБУЛОН» розподіляє застосування генериків та оригінальних ЗЗР

Як «НІБУЛОН» розподіляє застосування генериків та оригінальних ЗЗР

Компанія «НІБУЛОН» застосовує оригінальні та генеричні ЗЗР. З погляду фінансових витрат – 50 на 50, з погляду фізичного обсягу – 70% генерики, 30% – оригінальні ЗЗР.

Про це розповів директор із сільськогосподарського виробництва компанії «НІБУЛОН» Костянтин Хмельницький в інтерв’ю в журналі The Ukrainian Farmer.

«Наш підхід сформовано доволі давно: однокомпонентні продукти генеричного походження застосовуємо після випробування на демоділянках. Звісно, від перевірених постачальників. Інноваційні продукти, багатокомпонентні, які не мають аналогів, використовуємо оригінальні», – зазначив фахівець.

В агрохолдингу щороку приймають рішення щодо збільшення чи зменшення кількості певного продукту. Наприклад, торік були проблеми з ацетохлором, бо його синтез значно зменшився в Китаї. Тож осяги його закупівлі зменшують.

«Натомість збільшимо обсяги страхових гербіцидів певних мультинаціональних компаній. Можливо, це призведе до збільшення бюджету на закупівлю ЗЗР, адже завжди надважливою для нас є якість – у матеріалах, у роботі й результатах», – додав Костянтин Хмельницький.

Раніше повідомлялося, що нині на ринку – дефіцит ґрунтових препаратів.