Агрономія

Вітчизняні аграрії внесли ЗЗР на площі понад 0,6 млн. га

Станом на середину березня в сільськогосподарських підприємствах, передусім південних областей, розпочато захист сільськогосподарських культур від шкідників, хвороб і бур’янів. Загалом такий комплекс робіт здійснено на площі понад 0,6 млн. га.

Про це йдеться у звіті щодо фітосанітаного стану сільськогосподарських рослин, опублікованого Держпродспоживслужбою.  

У Дніпропетровській, Миколаївській, Одеській, Херсонській та інших областях для контролю бур’янів проводиться ранньовесняне внесення гербіцидів, здійснюється профілактичне оздоровлення посівів озимих зернових і ріпаку від хвороб. Догляд за посівами сільськогосподарських культур триває.

Також здійснюються заходи захисту садів та виноградників від шкідників і збудників хвороб. Для проведення всього комплексу заходів захисту рослин від шкідливих організмів з початку року використано близько 0,3 тис. тонн пестицидів і біопрепаратів.

За оперативною інформацією про хід робіт із захисту рослин, наданою Головними управліннями Держпродспоживслужби в областях забезпеченість сільгосппідприємств препаратами для протруювання насіння ярих зернових і зернобобових культур становить 608 тонн, або 98 % до потреби в цих препаратах. Також розпочато протруювання насіння – всього на сьогодні його протруєно понад 100 тис. тонн.

Забезпеченість сільгосппідприємств засобами захисту рослин для проведення робіт із захисту посівів сільськогосподарських культур становить понад 22 тис. тонн препаратів, або 71 % до потреби в І півріччі 2020 року. Такий рівень забезпеченості є достатнім для здійснення комплексу заходів захисту сільськогосподарських культур у ранньовесняний період 2020 року.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!