Агрономія

Виробники української органічної продукції розширюватимуть експорт за рахунок азійських, арабських країн та країн екс-СРСР

Виробники української органічної продукції розширюватимуть експорт за рахунок азійських, арабських країн та країн екс-СРСР

Серед перспективних напрямків експорту української органічної продукції ‒ Японія й інші країни Південно-Східної Азії, країни арабського світу, а також держави колишнього СРСР, зокрема, Азербайджан, Грузія, Казахстан. Про це повідомив Євген Милованов, голова правління Федерації органічного руху України.

Сьогодні основні споживачі експортованої вітчизняної органічної продукції знаходяться  у Європейському Союзі (Німеччина, Нідерланди, Польща, Італія, Велика Британія та інші), США, Швейцарії, ОАЕ.

Україна відправляє на експорт такі основні органічні культури, як зернові (пшениця, овес, гречка, жито, просо), а також бобові (люпин, соя, горох) і технічні (гірчиця, соняшник, ріпак). Крім цього, за кордон поставляють органічну олію, дикорослі  ягоди (чорницю, брусницю, ожину, журавлину). З продуктів переробки є попит на березовий сік, джеми, сиропи, крупи, яблучний концентрат.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!