Агрономія
Головне:
Агрономія

Відновленню озимих допоможе STOP CТРЕС

Відновленню озимих культур, що нинішнього сезону страждають через різкі коливання температур, допоможе інноваційна програма STOP СТРЕС.

Про це AgroTimes розповіли у компанії БТУ-ЦЕНТР.

Щоби підвищити стресостійкість рослин, компанія БТУ­-ЦЕНТР розробила інноваційну програму STOP СТРЕС. До її складу входять три біопрепарати – антистресант Органік­баланс®, стимулятор росту Азотофіт® і прилипач Липосам®.Програма  успішно працює як за надлишку вологи, яку ми спостерігаємо на полях цього сезону, так і в умовах посухи.

 «Мікроорганізми, що входять до складу препаратів програми, сприяють швидшому і менш стресовому відновленню культури, порівняно з хімічними аналогами.

Також, програма має здатність запобігати розвитку хвороб рослин. Біопрепарати містять мікроорганізми-антагоністи патогенів, які оселяються на поверхні листя і пригнічують розвиток патогенів», – зазначили в компанії.

Застосовувати STOP СТРЕС можна завчасно, перед дією стресового чинника для забезпечення стійкості рослин або після дії стресового чинника для відновлення ростових процесів.

Журнали