Агрономія

В Agricom Group шукають нові сучасні технології для впровадження у своїх господарствах

Господарства Agricom Group протягом двох сезонів використовували інформаційну платформу Taranis, а наразі розглядають інші ідеї, і мають намір протягом зими знайти нові сучасні технології для їх впровадження.

Про це розповів виконавчий директор Agricom Group Петро Мельник у журналі The Ukrainian Farmer.

Інформаційна платформа Taranis об’єднує польові зображення на трьох різних рівнях: датчики з полів, знімки БПЛА, супутникові знімки, а також використовує технологію глибокого навчання штучного інтелекту для розпізнавання проблем посівів.

«Taranis заощадила нам чимало нервів і коштів: завдяки отриманій інформації ми на 30% переписали свої технологічні карти. Це дуже хороший результат, який виражається у збільшенні врожайності по всіх культурах, зменшенні кількості персоналу», – розповів Петро Мельник.

Він також додав, що не все задеклароване розробниками працювало. За його словами, чим більше проблем буде своєчасно виявлено на полях, тим швидше буде ухвалено рішення й тим більший прибуток отримає аграрій, тому компанія активно співпрацює з винахідниками й розробниками та стала свого роду полігоном для випробувань.

Рентабельність культур у компанії при цьому в середньому складає 100-200%, а кукурудза під зрошенням сягає 500-600%.

Нагадаємо, у 2020 році Agricom Group має намір наростити обсяги вирощування сировини для власного заводу.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!