Агрономія
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Агрономія

В Agricom Group шукають нові сучасні технології для впровадження у своїх господарствах

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Господарства Agricom Group протягом двох сезонів використовували інформаційну платформу Taranis, а наразі розглядають інші ідеї, і мають намір протягом зими знайти нові сучасні технології для їх впровадження.

Про це розповів виконавчий директор Agricom Group Петро Мельник у журналі The Ukrainian Farmer.

Інформаційна платформа Taranis об’єднує польові зображення на трьох різних рівнях: датчики з полів, знімки БПЛА, супутникові знімки, а також використовує технологію глибокого навчання штучного інтелекту для розпізнавання проблем посівів.

«Taranis заощадила нам чимало нервів і коштів: завдяки отриманій інформації ми на 30% переписали свої технологічні карти. Це дуже хороший результат, який виражається у збільшенні врожайності по всіх культурах, зменшенні кількості персоналу», – розповів Петро Мельник.

Він також додав, що не все задеклароване розробниками працювало. За його словами, чим більше проблем буде своєчасно виявлено на полях, тим швидше буде ухвалено рішення й тим більший прибуток отримає аграрій, тому компанія активно співпрацює з винахідниками й розробниками та стала свого роду полігоном для випробувань.

Рентабельність культур у компанії при цьому в середньому складає 100-200%, а кукурудза під зрошенням сягає 500-600%.

Нагадаємо, у 2020 році Agricom Group має намір наростити обсяги вирощування сировини для власного заводу.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!