Агромаркет

У 2020 році Agricom Group має намір наростити обсяги вирощування сировини для власного заводу

З 2020 році у Agricom Group планують активніше вирощувати сировину для заводу, бо переконалися, що постачальники сировини не готові виконувати умови форварду.

Про це розповів виконавчий директор Agricom Group Петро Мельник в інтерв’ю журналу The Ukrainian Farmer.

«Тільки 70% фермерів зробили поставки за фіксованою в контракті ціною та обсягами. В Україні менталітет форвардів не працює: фермер упевнений, що переробник на ньому заробляє, й не розуміє, що той платить, виходячи з розрахунків ціни, за яку може реалізувати свою продукцію», – розповів він.

Петро Мельник нагадав, що у світі форвард – це безумовний контракт, а страхова компанія хеджує ризики. Натомість в Україні ніхто не готовий брати на себе таку відповідальність, а фермери можуть зірвати поставку.

Надалі компанія планує об’єднати виробництво та переробку: посіяти 3–4 тис. га вівса й таким чином на 50–60% гарантувати власну якісну сировину для заводу.

Поки відпрацювали технологію вирощування вівса на 30%. Тому наступного сезону планують закласти багато експериментальних ділянок, залучити закордонних і українських фахівців, активізувати співпрацю з селекційними станціями.

Сировину для заводу зберігають у біг-бегах – так, порівнюючи з елеваторами, дешевше, зручніше з погляду логістики й до того ж це не впливає на якісь збіжжя.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!