Агрономія
Головне:
Агрономія

УМД адаптує комплексні добрива до кліматичних умов конкретного регіону

УМД адаптує комплексні добрива до кліматичних умов конкретного регіону

Компанія «Українські мінеральні добрива» (УМД) розробляє нові комплексні продукти на основі сульфату амонію з умістом мікроелементів, адаптовані до кліматичних умов певного регіону, властивостей ґрунту, переліку вирощуваних культур. Над розробками працює департамент із розвитку й технічних інновацій заводу.

Про це в інтерв’ю кореспонденту журналу The Ukrainian Farmer розповів Олександр Кравець, генеральний директор компанії УМД.

«Ми зацікавлені в тому, щоб виробники агропродукції використовували добрива, що працювали б максимально ефективно в умовах конкретного поля господарства, – зазначив він. – Тому розробляємо концепцію індивідуальних добавок до азотно-сіркових добрив».

Виробнича технологія заводу дозволяє міксувати в одну гранулу різні елементи й отримувати найоптимальніший варіант комплексних добрив для внесення на конкретному полі.

«Наша кінцева мета – це задоволення індивідуальних потреб фермера, з урахуванням умов, у яких він працює, та поставлених завдань. Від використання добрив, створених за індивідуальним рецептом, виграють усі», – додав Олександр Кравець.

На сьогодні завод випускає монопродукт – сульфат амонію гранульований, універсальне азотно-сірчане добриво, яке використовують у вирощуванні всіх сільськогосподарських культур.

Нагадаємо, торік компанія «Українські мінеральні добрива» (УМД) відкрила комплекс із виробництва мінеральних добрив у м. Кривий Ріг.

Довідка

Компанія «Українські мінеральні добрива» (УМД) у 2020 році ввела в експлуатацію комплекс із виробництва мінеральних добрив у Кривому Розі. Інвестиції в будівництво й обладнання заводу потужністю 100 тис. тонн на рік становили понад 11 млн доларів. На сьогодні підприємство вже вийшло на проєктні показники як по виробництву добрив, так і по їх реалізації.

Журнали