Агрономія

Українські агрохолдинги активно модернізують елеватори

Українські агрохолдинги активно модернізують елеватори

У 2018 році для великих агрохолдингів України більш характерним був тренд не будівництва нових зернових потужностей, а реконструкції, модернізації та збільшення потужностей вже наявних елеваторів.

Наприклад, у серпні компанія «Укрлендфармінг» відкрила другу лінію приймання зерна на елеваторі «Зернопром Агро» в Житомирській області. Завдяки цьому підприємство з місткостями на 70 тис. тонн одночасного зберігання отримало можливість приймати дві культури одночасно.

Власні програми з модернізації та розвитку елеваторних потужностей 2018 року також здійснювали агрохолдинги «Агропросперіс», «Агродженерейшн», «Фаворит-Агро» й інші.

Також активно збільшувала зернозберігальні потужності компанія «НІБУЛОН», яка до початку 2018/19 МР розширила їх на п’яти своїх перевантажувальних терміналах у Миколаївській, Херсонській і Запорізькій областях.

Зокрема, додаткові місткості були збудовані на філіях «Вознесенський» (22 тис. тонн), «Новоодеський» (10 тис.), «Кам’янка-Дніпровська» (16 тис.), «Хортиця» (16,5 тис.) і «Голопристанський» (20 тис. тонн).

Крім цього, вже у вересні «НІБУЛОН» повідомив про введення в експлуатацію додаткових потужностей для зберігання загальною місткістю 20 тис. тонн, а також автомобілерозвантажувача в Кременчуцькій філії.

Про основні тенденції зернозберігання в Україні фахівці галузі розкажуть на конференції «Елеватор Плюс», яку журнал The Ukrainian Farmer проводять 20-21 березня в Києві.

Детальніше про конференцію тут.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!