Агрономія
Головне:
Агрономія

«Талісман Агро» на Сумщині щороку експериментує з технологією вирощування культур

Для підвищення врожайності культур «Талісман Агро», що на Сумщині, щороку вдосконалює технологію, коригуючи строки сівби та систему живлення рослин.

Про це Agro Times розповів власник господарства «Талісман Агро» Дмитро Лощаков.

«Наші технології вирощування культур залежать від строків сівби. По кожній культурі щороку закладаємо якийсь новий досвід. Головне – правильно підібрати комплекс добрив, речовини та елементи яких будуть доступні для рослини в той період, коли вона буде їх потребувати. Також потрібен хороший фунгіцидний захист», – зазначає власник господарства.

Також у господарстві всі нові сорти та гібриди сіють лише за рекомендаціями виробників, зокрема, тільки ті, що призначені для їх регіону. Та перш ніж повноцінно ввести їх у виробництво, самостійно випробовують на демо-ділянках, а вже після отриманих результатів роблять остаточний вибір.

«Перед посівом ми завжди намагаємось випробовувати насіння. На окремій ділянці спостерігаємо за тим чи іншим гібридом щонайменше сезон, потім починаємо поступово додавати їх у сівозміну. Було й таке, що на демо-ділянках одразу спрацювало, ми почали сіяти на товарних полях, і культура давала стабільно високий урожай. Усе залежить від гібридів», – додає Дмитро Лощаков.

Нагадаємо, ПСП ім. Т. Г. Шевченка диджиталізує виробництво, а в «Кусто Агро» завдяки новій технології урожайність кукурудзи зросла на 20%. Як повідомлялося, господарство на Дніпропетровщині отримує гарні врожаї соняшнику без гербіцидів.