Агрономія
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Агрономія

У низці областей України розпочалася сівба ранніх ярих культур

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Станом на початок березня у низці областей України розпочалася сівба ранніх ярих культур.

Про це повідомляють аналітики «УкрАгроКонсалт».

Кінець останньої декади лютого – початок першої декади березня характеризувалися теплою погодою з невеликими опадами. Середньодобові температури повітря коливалися в межах від 0,3 до 8,2 °С тепла, що на 5-10 °С вище від норми.

Опади спостерігалися майже на всій території України. Кількість опадів в третій декаді лютого склала від 150 до 300% (12-30 мм). Глибина промерзання грунту не перевищувала 1-2 см.

Мінімальна температура ґрунту на глибині залягання вузла кущіння озимих культур становила 1-2 °С морозу, що значно вище критичної температури вимерзання.

Умови для завершення перезимівлі озимих культур залишалися малосприятливими через аномально теплу зиму, протягом якої вони повільно вегетували і витрачали поживні речовини.

В результаті аномально теплої погоди, озимі зернові культури відновили весняну вегетацію більш ніж на два тижні раніше середніх багаторічних термінів. Рослини озимих зернових культур знаходяться в доброму та задовільному стані. Загибелі рослин не відзначено.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!