Агрономія

«ТАС Агро» зібрала свій перший урожай цукрових буряків

«ТАС Агро» зібрала свій перший урожай цукрових буряків

Компанія «ТАС Агро» вперше в історії функціонування зібрала урожай цукрових буряків. Ним було засіяно 300 га землі, яку обробляє підприємство «ТАС Агро Захід» в с. Зозів. Середня врожайність склала 60 т/га, що є хорошим показником для Вінниччини, зважаючи на непрості кліматичні умови, недостатню кількість вологи та якість ґрунтів.

Про це повідомили в компанії.

За словами генерального директора компанії Олега Заплетнюка, цукрові буряки – це доволі складна культура для вирощування, яка потребує вищого пілотажу агрономії. Але із освоєнням нової культури у компанії справилися на відмінно.

«Нині, у важкий час для нашої країни, питання ефективності сільськогосподарського виробництва набуло надважливого значення. Через певні чинники багатьом господарствам довелося переглядати власні сівозміни та знаходити нові рішення. Одним із таких рішень для компанії «ТАС Агро» стало впровадження у сівозміну нової для нас культури – цукрового буряку. Після завершення сезону та підведення підсумків будемо приймати рішення щодо можливого розширення вирощування даної культури», – підсумував генеральний директор.

Нині продовжується вивезення зібраного врожаю з полів підприємства. Уся кількість цукрового буряку законтрактована «Гайсинським цукровим заводом» для подальшої переробки на цукор.

Нагадаємо, жнива ранніх культур у «ТАС Агро» завершили з високими показниками врожайності.