Агрономія
Головне:
Агрономія

T.B. Fruit планує підкорити ринок пектину

T.B. Fruit планує підкорити ринок пектину

Компанія T.B. Fruit (Львівська область) починає будувати у Польщі, поблизу містечка Груєць, потужний завод з виробництва фруктового соку-концентрату та пектину.

 

Про це розповів керівник компанії Тарас Барщовський в інтерв’ю польському інтернет-порталу Sadyogrody.

 

Будівництво мають завершити на переломі 2018-2019 років.

 

Плановий обсяг інвестицій – близько 25 млн євро. Річна переробна потужність заводу – 200 тис. тонн яблук і 7-8 тис. тонн суниці.

 

Пектин отримуватимуть із вижимків, що є відходами при виготовленні яблучного соку. Підприємство планує використовувати як вижимки з власного виробництва, так і купувати сировину на інших переробних заводах Польщі.

 

Яблука містять близько 0,5% пектину, а в сухих вижимках його вміст сягає 10%.

 

Тарас Барщовський пояснив, що виробництво пектину є окупним лише тоді, коли обсяг виготовленої продукції сягає 1 тис. тонн.

 

Щоб отримати таку кількість готової продукції, знадобиться близько 250 тис. тонн яблук.  Оскільки в ЄС нині небагато компаній, здатних переробити зазначені обсяги яблучної сировини, у T.B. Fruit вважають виробництво пектину перспективним напрямком.

 

Довідка

 

Холдинг T.B. Fruit – виробник фруктових соків-концентратів. Під садами (яблуня та вишня) зайнято понад 1,4 тис. га. Компанія має вісім заводів із переробки фруктів та овочів, два з яких – у Польщі, один – у Молдові, решта – в Україні.

 

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали