Агрономія

Сівалки LEHNER з системою AUTO-DOSIS самостійно підтримують норму висіву

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Для зручності у роботі усі розкидні сівалки LEHNER мають технічну можливість дозування матеріалу в залежності від швидкості руху трактора, у повністю автоматичному режимі. Неважливо, з якою швидкістю рухається транспортний засіб, – норма внесення матеріалу не зміниться.

Про це AgroTimes повідомила прес-служба компанії.

«Коли трактор пригальмовує або прискорюється, автоматика реагує і відповідно керує заслінкою дозатора, щоб норма висіву у кг/га залишалась незмінною», – повідомляють у компанії.

У дискових сівалках SuperVario LEHNER автоматичне дозування можливе за допомогою додаткового приладдя AUTO-DOSIS з GPS-приймачем. Меню системи AUTO-DOSIS у заводських налаштуваннях має 12 таблиць внесення матеріалу. Також у меню є можливість встановлення додаткових таблиць

У пневматичних сівалках VENTO LEHNER для автоматичного дозування достатньо 7-контактної розетки у тракторі та 7-контактного сигнального кабеля, що завжди входить у комплект поставки сівалки.

Сівалки можуть працювати і в ручному режимі, втім, спостерігається стала тенденція щодо роботи техніки в автоматичному режимі.

Нагадаємо, сівалки LEHNER можна агрегатувати з будь-якою технікою, також їм не потрібне обслуговування і ними стало простіше керувати.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями