Агрономія
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Агрономія

Протягом вегетації соняшник засвоює різну кількість NPK

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Залежно від гібриду на формування 1тонни насіння та відповідної вегетативної маси соняшник засвоює 100–150 кг К2О, 40–55 кг N та 15-25 кг  Р2О5.

Про це AgroTimes розповів професор Уманського національного університету садівництва Григорій Господаренко.

«Засвоєння елементів живлення в процесі росту й розвитку рослин соняшнику нерівномірне. За перший місяць вегетації рослини соняшнику засвоюють 15 % азоту, а також по 10 % фосфору і калію. Від формування кошика і до початку цвітіння проходить інтенсивне засвоєння елементів: 80% азоту, 70% – фосфору і 50 % калію. Решту калію соняшник засвоює в кінці вегетації», — зазначив науковець.

Читайте також: Після соняшнику в ґрунт повертається на 20% більше елементів живлення, ніж після інших культур

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!