Агрономія

Прогноз погоди сприяє новому врожаю Чорноморського зерна

Озима пшениця

Прогнозні моделі, розроблені компанією Refinitiv, показують, що до кінця березня цього року в країнах Чорноморського регіону можуть зберігатися аномально теплі погодні умови. Згідно з прогнозом, у найближчі 10 днів середньодобова температура може перевищувати норму на 1-3 °C.

Про це повідомляється на Телеграм-каналі Refinitiv Agriculture.

На додаток до сприятливого тепла, до кінця місяця очікуються помірні опади. Так, згідно з прогнозом, в Україні, в Поволзькому регіоні Росії і на Уралі, а також в Західному Казахстані можуть пройти опади – до 25 мм вище норми.

У разі реалізації цього прогнозу, очікуване збільшення запасів вологи в грунті і відсутність низьких температур можуть надати сприятливий вплив на новий урожай в країнах Чорноморського регіону – як для озимих, так і для ярих культур, особливо на тлі дефіциту вологи, що спостерігався з осені в основних виробничих регіонах.

Поточний прогноз урожаю пшениці в Україні у 2020 році – 26,3 млн тонн, у порівнянні з рекордним урожаєм минулого року в 28,2 млн тонн, в Росії – 80,3 млн тонн, у порівнянні з 74,45 млн тонн у 2019 році.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!