Агрономія
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Агрономія

Прогноз погоди сприяє новому врожаю Чорноморського зерна

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Озима пшениця

Прогнозні моделі, розроблені компанією Refinitiv, показують, що до кінця березня цього року в країнах Чорноморського регіону можуть зберігатися аномально теплі погодні умови. Згідно з прогнозом, у найближчі 10 днів середньодобова температура може перевищувати норму на 1-3 °C.

Про це повідомляється на Телеграм-каналі Refinitiv Agriculture.

На додаток до сприятливого тепла, до кінця місяця очікуються помірні опади. Так, згідно з прогнозом, в Україні, в Поволзькому регіоні Росії і на Уралі, а також в Західному Казахстані можуть пройти опади – до 25 мм вище норми.

У разі реалізації цього прогнозу, очікуване збільшення запасів вологи в грунті і відсутність низьких температур можуть надати сприятливий вплив на новий урожай в країнах Чорноморського регіону – як для озимих, так і для ярих культур, особливо на тлі дефіциту вологи, що спостерігався з осені в основних виробничих регіонах.

Поточний прогноз урожаю пшениці в Україні у 2020 році – 26,3 млн тонн, у порівнянні з рекордним урожаєм минулого року в 28,2 млн тонн, в Росії – 80,3 млн тонн, у порівнянні з 74,45 млн тонн у 2019 році.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!