Агрономія
Головне:
Агрономія

Перший у світі гібридний фунгіцид реєструють в ЄС

Перший у світі гібридний фунгіцид реєструють в ЄС

Компанія STK, що займається створенням інноваційних біопестицидів, запроваджує нове покоління «гібридних» продуктів, що поєднують в собі властивості біологічних агентів та синтетичних хімічних речовин, і які можуть розпочати нову еру в боротьбі з шкідниками, пише AgNews.

Нові гібридні рішення поєднують у собі біологічні та хімічні активні речовини захисту рослин, щоб забезпечити ефективне рішення з мінімальним впливом на довкілля. Так, препарат Regev EC від STK – це перший сильнодіючий гібридний фунгіцид на ринку. Його унікальність полягає у високій ефективності у поєднанні з дуже низькою ймовірністю розвитку стійкості або перехресної стійкості у рослинних патогенів.

Запатентована гібридна композиція містить дифеноконазол (200 г/л) та ефірну олію чайного дерева, витягнуту з рослин Melaleuca alternifolia (400 г/л). Regev суттєво пригнічує проростання спор або розвиток уражень на оброблених листках та обмежує розширення уражень, спричинених різними грибами.

Препарат випробували для боротьби з широким спектром хвороб різних культур і патогенних мікроорганізмів у різних країнах.

Гібридний фунгіцид уже зареєстрований у США, Ізраїлі, Сербії, Філіппінах та 10 країнах Латинської Америки для різних культур та хвороб. Наразі він  у процесі реєстрації в Бразилії та ЄС.

Нагадаємо, світовий ринок біопрепаратів для захисту сільгоспкультур зростає швидше за «хімічний». Раніше було названо переваги застосування біологічних препаратів.

Журнали