Агрономія

Ринок біопестицидів у Бразилії за два роки зріс на 28%

Ринок біологічних пестицидів у Бразилії зростає. Згідно з дослідженням IHIS Markit/CropLife Brazil, за останні два роки цей сегмент зріс на 28%. У бразильській валюті ринок виріс із середньорічним темпом зростання (CAGR) на 45% на рік, пише agropages.com.

Оброблена біопестицидами площа у Бразилії у 2020 році досягла 10,2 млн га.

На мікробіологічні препарати припадає 71% сфери застосування біопрепаратів у чотирьох обстежених сільськогосподарських культурах, а на макробіологічні препарати, такі як природні хижаки та паразитоїди, близько 29%. Що стосується ринкової вартості, розподіл становив 81% та 19% відповідно.

На біопестициди припадало 45% продажів, біонематициди – 42% та біофунгіциди – 13%. На обробленій площі інсектициди займали 61% або 6,3 млн. га, нематициди – близько 28% – 2,8 млн. га та фунгіциди – близько 11%.

У трійку лідерів основних активних інгредієнтів, що продаються, увійшли ентомопатогенний гриб Metarhizium anisopliae, потім Trichogramma spp і суміш Bacillus subtilis + B licheniformis. Більшість фермерів послідовно використовували той самий продукт протягом трьох років.

В рамках дослідження було відвідано 1517 господарств, з яких 868 застосовували біопрепарати. До дослідження включено як зареєстровані, і незареєстровані (нелегальні) продукти Міністерства сільського господарства Бразилії. У дослідження були включені напівхімікати, екстракти рослин та приманки.

Нагадаємо, світовий ринок біопестицидів зростає швидше за «хімічний».