Агрономія
Головне:
Агрономія

Передпосівний компактор SWIFTER здійснює якісну підготовку ґрунту за один прохід

В СФГ «Левада» (Київська обл.) уже протягом 5-6 сезонів користуються агрегатами компанії Bednar – широкозахватними 10-метровими передпосівними компакторами SWIFTER SE 10000 та дисковою бороною ATLAS AO_PROFI від компанії BEDNAR. У господарстві задоволенні максимально оптимальним співвідношенням ціни та якості агрегатів, демократичними цінами на запчастини та простотою в експлуатації.

Про це AgroTimes розповів директор СФГ «Левада» Ігор Ткач.

За його словами, продуктивність культиватора в середньому становить 100-120 гектарів за зміну, що забезпечується шириною захвату та високою швидкістю, хоча все залежить і від стану оброблюваного поля.

«Важливо, що агрегат якісно за один прохід здійснює передпосівну підготовку грунту на заданій глибині – у нас це 5 см. Дискуємо на глибині 15-20 см. Агрегат також має транспортну ширину 3 м, що особливо зручно, коли ділянки поля віддалені одна від одної», – розповів Ігор Ткач.

Компактор та дискову борону агрегують у господарстві з тракторами Case потужністю 340 та 380 к.с. Продуктивність борони, як і компактора, висока – на рівні 100-120 гектарів за зміну.

«За весь час, що вона в нас в експлуатації, міняли лише диски, бо зносилися. Тоді ще обговорювали з колегами, що завдяки хорошому сплаву вони досить довго нам прослужили, враховуючи навантаження. До того ж ціни на запчастини дуже демократичні, і з доставкою не було проблем. А замінювали їх наші механізатори самостійно – техніка дуже проста в експлуатації, тож планую і надалі співпрацювати з компанією», – зазначив аграрій.

Нагадаємо, мульчувач MULCHER MZ максимально продуктивний навіть на «складних» пожнивних рештках, а після сівалки OMEGA сходи пшениці отримали через 36 годин після початку їх формування. Як повідомлялося, у господарстві на Київщині глибокорозпушувачі Terraland витіснили традиційну оранку.