Агрономія

Оновлений TERRALAND TN придатний для підривання ущільнених шарів грунту й аерації без активного перемішування

У 2021 році на ринку з’являться оновлені глибокорозпушувачі TERRALAND TN від компанії BEDNAR, що, крім стандартних доліт ACTIVE-MIX, будуть оснащені долотами ZERO-MIX. Проста заміна доліт перетворить універсальний глибокорозпушувач у профільний агрегат,придатний для підривання ущільнених шарів грунту й аерації профілю грунту без активного перемішування.

Про це AgroTimes повідомили у прес-службі компанії.

«Негативний кут нових доліт перешкоджає вивертанню груди та пожнивних залишків на поверхню грунту. Стійки ZERO-MIX мають долота шириною 60 мм та можливість дооснащуватися крилами 250 мм, працювати без крил, або так званою кротовою версією», – повідомляють у компанії.

Агрегати TERRALAND TN відтепер також можуть бути оснащені опорними колесами для кращого збереження робочої глибини в передній частині та гідравлічно регульованим боковим заслоном для кращого комфорту оператора та ще простішого налаштування.

«Рекомендується використовувати важкий коток CUTPACK для остаточного вирівнювання і ущільнення поверхні грунту разом з долотами ZERO-MIX», – наголошують фахівці BEDNAR.

Нагадаємо, універсальний візок CADDY CD від BEDNAR агрегатується з навісними і напівнавісними агрегатами, а також із тракторами без триточкової навіски або без достатньої вантажопідйомності.