Агрономія

Насіння кукурудзи безкоштовно отримають 50 фермерів Івано-Франківщини

Аграрії Івано-Франківщини, які займаються вирощуванням кукурудзи, безкоштовно отримали насіння цієї культури від зарубіжних партнерів під урожай 2022 року.

Таку допомогу організував департамент агропромислового розвитку Івано-Франківської ОВА за підтримки Міністерства аграрної політики України, інформує відомство.

Всього фермери отримали 870 посівних одиниць насіння, якого вистачить, щоб посіяти майже 900 га кукурудзи на зерно. При цьому прогноз валового збору зерна становить орієнтовно 8-9 тис. тонн.

За умовами поставок, насіння розвантажили на сертифікованому складі в одному із фермерських господарств області, яке взяло на себе зобов’язання безкоштовно надавати послуги із його зберігання та видачі.

Профільний департамент спільно із громадською організацією «Асоціація фермерів та землевласників Івано-Франківської області» відповідно до потреби, заявленої сільгоспвиробниками, здійснили розподіл насіння.

Насіння отримають півсотні дрібних та середніх сільгоспвиробників. Отримане насіння кукурудзи є якраз на часі, адже посівна кампанія в області у самому розпалі і триватиме щонайменше до кінця травня.

Нагадаємо, «Байєр» надає 26 тис. мішків насіння кукурудзи українським аграріям.