Агрономія

«Лімагрейн Україна» виявляє найпродуктивніші гібриди для різних зон України за допомогою новітнього ІТ-рішення

Компанія «Лімагрейн Україна» за допомогою спеціального інструменту діагностики посухи випробовує гібриди в різних зонах України. Найстійкіші та найбільш продуктивні вже представлені на ринку з індексом посухостійкості Hydraneo.

Про це розповів Володимир Кузьмич, менеджер із розвитку портфоліо кукурудзи ТОВ «Лімагрейн Україна» під час конференції «Ефективне землеробство: гарантований урожай за несприятливих умов».

«Часто популярний гібрид, який показує чудові результати у Франції чи Італії, в Україні не виправдовує очікування. Один гібрид може по-різному себе вести навіть на теренах України, якщо взяти Південь і Захід. Тому в Україні ми маємо більше 17 локацій, на яких випробовуємо всі гібриди, які є на ринку України і ті, які плануються. Крім візитів фахівців, є прилади, завдяки яким ми постійно моніторимо поля і можемо щогодини отримувати температуру ґрунту, запаси продуктивної вологи і багато інших показників», – зазначає Володимир Кузьмич.

Крім того, компанія пропонує інструмент, що поєднує генетичні особливості гібриду, діагностику конкретного поля, пропозицію найкращого продукту для даного поля та індивідуальні агротехнічні рекомендації  для фермера.

Нагадаємо, одним із засобів управління погодними ризиками може стати інструмент прогнозування посухи.