Агрономія

KSG Agro завершив збирання соняшнику з урожайністю 24 ц/га

Господарства, що входять до складу агрохолдингу KSG Agro, завершили збиральну кампанію соняшнику на площі 7,36 тис. га із врожайністю 24 ц/га.

Про це повідомила пресслужба компанії із посиланням на керівника рослинницького дивізіону агрохолдингу Дмитра Ємельченка.

«Для нас результати збиральної кампанії є позитивними, чому допомогли погодні умови з достатнім рівнем опадів. Ми прогнозували фінальну врожайність в проміжку 23-25 ц/га, а по факту отримали 24 ц/га, – коментує Дмитро Ємельченко. – Цьогорічна збиральна кампанія була відстроченою, оскільки частково ми  використовували насіння з пізнім строком. Окремо варто відзначити результати відділення «Апостолівське», яке вперше з моменту своєї роботи у складі холдингу, досягло високих результатів врожайності соняшника на рівні 24,5 ц/га».

Паралельно зі збиральною кампанією соняшника господарства холдингу здійснили посів озимої пшениці на площі 2 тис. га та ріпаку на площі 1,5 тис. га.

«Особливістю цьогорічної посівної озимих стало те, що внаслідок погодних умов ми сіяли практично всуху. Тим не менш отримані в кінці жовтня сходи знаходяться в задовільно-доброму стані», – зазначив керівник рослинницького дивізіону агрохолдингу.

Нагадаємо, всього в Україні валовий збір зерна досягнув 67 млн тонн, зокрема, соняшник зібрали з площі 4,776 млн га (врожайність – 23,7 ц/га), намолочено 11,310 млн тонн насіння.