Агрономія

KSG Agro завершив сівбу озимих: 77% площ відвели під пшеницю

Господарства, що входять до складу агрохолдингу KSG Agro, завершили посівну кампанію озимих культур.  В рамках кампанії було засіяно 9 463 га, зокрема, пшеницею – 7328 га, ячменем – 1775 га, ріпаком – 360 га.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Посівна кампанія проходила всуху, однак, дощі, що пройшли згодом, виправили ситуацію і сприяли її успішному проведенню та отриманню дружніх, якісних сходів, – зазначив директор з виробництва агрохолдингу KSG Agro Дмитро Ємельченко, – За нашими оцінками, всі 100% сходів перебувають у відмінному стані».

За його словами, ефективне застосування комплексних добрив дає передумови говорити про те, що культури добре перезимують і будуть активно розвиватися.

«Підвищену увагу ми приділяли насінню, використовуючи високопродуктивний насіннєвий фонд вітчизняної та зарубіжної селекції, а також заклали елітні ділянки», – зауважив Дмитро Ємельченко.

Нагадаємо, у ІІ кварталі 2020 року KSG Agro експортував борошно та цукор у країни Близького Сходу. У компанії також заявили, що з наступного агрохолдинг зможе виплачувати дивіденди.

Як повідомлялося, раніше, у KSG Agro поділились досвідом застосування вертикального обробітку ґрунту.