Агрономія

KSG Agro повністю готовий до посівної кампанії

KSG Agro повністю готовий до посівної кампанії

Господарства, що входять до складу агрохолдингу KSG Agro, активно завершують підготовку до весняної посівної кампанії. Холдинг забезпечений пальним, насінням, закінчує формування резерву ЗЗР.

Про це повідомила прес-служба KSG Agro з посиланням на голову ради директорів холдингу Сергія Касьянова та директора рослинницького дивізіону холдингу Дмитра Ємельченка.

 «Наразі відбувається процес підбору насіння, ЗЗР, добрив. Проблема полягає не тільки в тому, щоб знайти, але і поставити продукцію зі складів, там, де це в нинішніх умовах можливо зробити. Нам це вдається: ми завершили контрактуватися, повністю поставили насіння кукурудзи і найближчим часом завершимо постачання насіння соняшника, а також завеземо ЗЗР. Ми в повному обсязі, причому навіть із повним запасом не лише на посівну, а й на збиральну кампанію, забезпечені пальним. Все йде за планом і загалом у господарствах холдингу ситуація виглядає нормальною, доброю. Технічно та агрономічно ми повністю готові до посівної», – так прокоментував стан підготовки до весняних робіт голова ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов.

Наразі у господарствах холдингу завершено процес підживлення озимих культур КАСом  на площі 5,5 тис. га, а також ріпаку – на площі 800 га. Стан рослин добрий, вони активно розвиваються і бурхливо йдуть у зріст, – повідомив директор рослинницького дивізіону холдингу KSG Agro Дмитро Ємельченко. За його словами на полях  вже розпочався процес внесення газоподібного аміаку під посіви ярових.

KSG Agro не збирається вносити корективи до запланованої структури посівів: 60% – зернові культури (пшениця, ячмінь, ріпак) та 40% – ярі (соняшник та кукурудза).

«Звичайно, у нас були дискусії про те, що у зв’язку зі зниженням експортного потенціалу соняшника зробити більший акцент на зернові культури, які більш затребувані всередині країни. Проте, агрономічно це неправильно і ми зберігаємо сівозміну, що склалася», – підкреслив директор рослинницького дивізіону холдингу Дмитро Ємельченко.

Аграрій охарактеризував як складну ситуацію із запасами вологи у ґрунті. За його словами, ситуація із запасами вологи у ґрунті складна – в метровому шарі у південній частині регіону це 125 мм, а у дніпровських районах – 150 мм, що нижче за оптимальне значення в 200 мм.

Нагадаємо, Хмельниччина збільшить посівні площі під зерновими та круп’яними культурами.