Агрономія
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Агрономія

Кількість шкідників у посівах культур менша за органічної системи землеробства

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Щільність популяції шкідливих комах в агроценозах за органічної системи землеробства істотно нижча проти промислової, пише журнал The Ukrainian Farmer.

Наявність ентомофагів в агроценозах сільськогосподарських культур впливає на чисельність шкідників.

Про це свідчать результати обліків основних фітофагів у посівах буряків цукрових, пшениці озимої і гороху в період їх вегетації. Дослідження проводили науковці Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН України.

Зокрема, чисельність довгоносика звичайного й сірого у посівах буряків цукрових за органічної системи землеробства була у 2,2–4,2 раза нижчою проти промислової.

Так само це стосується і таких шкідників пшениці озимої, як клоп — шкідлива черепашка і жук-кузька, щільність популяції яких за органічної системи була в 1,2–2,5 раза нижчою, ніж за промислової системи.

Так само це стосується та наявності в агроценозах сільськогосподарських культур личинок й імаго кокцинелід. За промислової системи щільність популяції цих комах була в понад 8 разів меншою, ніж за органічної.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!