Агрономія

До українських водойм в 2018 році вселили 14 млн риби

До українських водойм в 2018 році вселили 14 млн риби

З початку 2018 року профільними державними установами до українських водойм випущено 13,9 млн екземплярів водних біоресурсів, з яких 11,6 млн екземплярів випущено за серпень-листопад.

Зокрема, випущено майже 9 млн екземплярів рослиноїдних видів риб та коропа, 1,6 млн – стерляді, севрюги та російського осетра та 3,3 млн – щуки, сома та судака, повідомляє Мінагрополітики.

Також 173 тис. екземплярів дунайського лосося, райдужної та струмкової форелі було зариблено річки Серет, Черемош і Прут у Чернівецькій області. Ці види риб були вирощені на Рибоводниому форелевому заводі «Лопушно».

Найбільше випущено водних біоресурсів (6,2 млн екземплярів) Херсонським виробничо-експериментальним заводом з розведення молоді частикових риб. Зокрема, вселено 4,9 млн екземплярів рослиноїдних видів риб і коропа та 1,3 млн екземплярів щуки і сома.

Ще 5 млн екземплярів вселено Новокаховським рибоводним заводом частикових риб, з яких 3 млн – рослиноїдних видів риб і коропа, 2 млн – щуки, сома та судака.

Також 2,5 млн екземплярів випущено в водойми Виробничо-експерементального дніпровського осетрового рибовідтворювального заводу ім. академіка С.Т. Артющика. З них – 1,6 млн – стерляді, севрюги й російського осетра та 0,9 млн – рослиноїдних видів риб і коропа.

Наразі роботи із вселення водних біоресурсів на цьому заводі тривають. Після покращення гідрометеорологічних умов додатково буде вселено ще понад 100 тис. екземплярів молоді коропових видів риб.

У 2018 році державні заводи значно розширили географію вселення. Наприклад, вперше відбулось вселення водних біоресурсів у Канівське водосховище, а також Південний Буг.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!