Агрономія

До кінця року Ostchem збільшить виробництво аміачної селітри

До кінця року Ostchem збільшить виробництво аміачної селітри

У грудні холдингова компанія Ostchem, що поєднує підприємства азотної хімії Group DF, очікує збільшення випуску аміачної селітри на 9% – до 162 тис. тонн і вапняно-аміачної селітри на 20% – до 197,5 тис. тонн.

Про це повідомляють «Українські Новини».

«Зростання виробництва становитиме 9% (аміачна селітра) і 20% (вапняно-аміачна селітра) відповідно. Приміром, якщо в листопаді три заводи Ostchem виробили близько 148 тис. тонн аміачної селітри, то наш план на грудень – 162 тис. тонн. За вапняно-аміачною селітрою – зростання у грудні становитиме порядку 20%. Якщо в листопаді було вироблено 166,6 тис. тонн ІАС, то план на грудень – 197,5 тис. тонн», – зазначила директор з маркетингу та стратегічного планування Ostchem Марія Беззубова.

Вона наголосила, що зараз заводи Ostchem можуть без проблем закрити всі поточні заявки агропромислового комплексу на купівлю азотних добрив.

«Наші заводи можуть виробити в 3 рази більше добрив, ніж спроможен спожити український ринок, але підприємства завантажуватимуться адекватно збільшенню попиту і платоспроможним заявкам. Підприємства зможуть забезпечити українських аграріїв у сезон. Для цього є вся інфраструктура – від доставки добрив і зберігання до безпосередньо внесення добрива», – заявила Марія Беззубова.

На її думку, зараз попит на базові види азотних добрив на внутрішньому ринку незначно зріс.

«Ми бачимо, що українські аграрії, які одержали гарну валютну виручку в цьому сезоні, воліють заздалегідь купувати добрива усе ще за низькою існуючою ціною. Всі ці заявки на 100% задовольняються. Добрива другий місяць поспіль зростають у ціні на глобальних ринках і зрозуміло, що багато хто хоче купити сьогодні, подешевше», – резюмувала Марія Беззубова.

Agravery

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!